Pakowaczka od zaraz

1 tydzień temu

Poznań, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Opis klienta:

Dla naszego klienta, producenta opakowań, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Główne zadania:

  • precyzyjne pakowanie wyrobów, aby zapewnić im skuteczne zabezpieczenie podczas transportu
  • układanie towarów w kartonach
  • foliowanie produktów
  • bieżąca kontrola produktów
  • zgłaszanie zauważonych błędów lub nieprawidłowości w produkcie (np. wadliwy kolor, uszczerbek, pęknięcie itp.)
  • dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku oraz 3 dni weekendowe w miesiącu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • dojazd we własnym zakresie do Murowanej Gośliny

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową, z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • stała podstawa wynagrodzenia
  • premie: uznaniowa oraz za pracę w weekendy i godzinach nocnych
  • pakiet sportowy, medyczny
  • ubezpieczenie na życie