Specjalista ds. administracji

3 tygodni temu

Jarosław, Polska EVERUPTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. administracji, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesami administracyjnymi. Do codziennych obowiązków należeć będzie zarządzanie dokumentacją, koordynacja prac w biurze, a także współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji.

Opis firmy

Firma z ponad stuletnim doświadczeniem w tworzeniu czystych, zrównoważonych, budujących markę opakowań szklanych dla wielu najbardziej znanych na świecie marek żywności i napojów. Dostarczają wysokiej jakości opakowania szklane do piwa, wina, alkoholi, żywności, napojów bezalkoholowych, kosmetyków i farmaceutyków.

Miejsce pracy: Jarosław.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Sumienność, wielozadaniowość i komunikatywność
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
Co oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną w godzinach 8:00 - 16:00
  • Pakiet benefitów:
    - dofinansowanie zajęć sportowych
    - dofinansowanie nauki języków
    - dofinansowanie szkoleń i kursów
    - ubezpieczenie na życie
    - spotkania integracyjne
    - program emerytalny
    - preferencyjne pożyczki
    - parking dla pracowników
    - dodatkowe świadczenia socjalne
    - przedszkole / żłobek pracowniczy
    - dofinansowanie wypoczynku
    - paczki świąteczne
    - pikniki rodzinne

Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz

Wymagania

Oferujemy

  • Specjalista

    4 tygodni temu

    Jarosław, Polska Służba Cywilna Pełny etat

    Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw ds. realizacji obsługi finansowej Zespół Finansów Wydział Administracyjno-GospodarczySpecjalistaZakres zadań wykonywanych na...

  • Specjalista ds. BHP

    Jarosław, Polska O-I Pełny etat

    Opis oferty pracyProwadzenie szkoleń wstępnych BHP, szkoleń dla firm zewnętrznych, szkoleń tematycznych związanych z BHP​Monitorowanie warunków pracy, kontrola przestrzegania przepisów i procedur obowiązujących w przedsiębiorstwie oraz opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP ​Realizowanie wewnętrznych i korporacyjnych...

    Opis oferty pracy Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP, szkoleń dla firm zewnętrznych, szkoleń tematycznych związanych z BHP​ Monitorowanie warunków pracy, kontrola przestrzegania przepisów i procedur obowiązujących w przedsiębiorstwie oraz opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP ​ Realizowanie wewnętrznych i...