ZASTĘPCA KIEROWNIKA RECEPCJI I DZIAŁU REZERWACJI

3 tygodni temu

Szczyrk, Polska MERCURE Pełny etat
Opis oferty pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie, kierowanie, nadzorowanie, rekrutowanie oraz szkolenie zespołu recepcji i rezerwacji zgodnie z przyjętymi standardami, aby zapewnić wysoki standard obsługi gości hotelowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie operacjami recepcji i rezerwacji: Głównym celem jest zapewnienie płynnego i efektywnego funkcjonowania działu recepcji i rezerwacji, w tym przeprowadzanie rezerwacji, przyjmowanie gości, obsługa płatności i rozliczeń oraz zarządzanie dostępnością pokoi.
  •  Zapewnienie doskonałej obsługi gości.
  • Zastępca Kierownika Recepcji i Rezerwacji ma za zadanie zapewnienie najwyższego poziomu obsługi gościa, reagowanie na ich potrzeby i oczekiwania, oraz zapewnienie pozytywnych doświadczeń związanych z pobytem w hotelu.
  • Zarządzanie personelem: Włączając w to rekrutację, szkolenia, motywowanie i ocenę wydajności personelu recepcji i rezerwacji, głównym celem jest stworzenie efektywnego i zmotywowanego zespołu.

Kwalifikacje

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  •  Doświadczenie na stanowisku Kierownik Recepcji ,Kierownik Działu Rezerwacji
  •  Silne nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu
  •  Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  •  Umiejętność zarządzania dużym, wielokulturowym zespołem
  • Kultura zarządzania zespołem zgodnie z zasadą „Leadership by Example”
  •  Gotowość do uczestniczenia w szeregu sieciowych szkoleń
  •  Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe informacje

Otwarcie hotelu planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku. Największy Mercure Resort w Polsce zaoferuje 447 pokoi gościnnych, 5 punktów gastronomicznych ze spektakularnymi widokami na góry, strefami dla dzieci oraz Kompleksem Rekreacyjnym. Ponad 2000 m2 powierzchni konferencyjnej i eventowej wprowadzi nowy standard do branży MICE

MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

System premii i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego

Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na świecie

Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację w hotelach na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin

Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor

Praca w zespole profesjonalistów

Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię

Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

  • Szczyrk, Polska MERCURE Pełny etat

    Opis oferty pracyOsoba pracująca na w/w stanowisku odpowiedzialna jest za prawidłowe i zgodne z ustalonymi procedurami przyjęcie towarów na magazyn, oraz dalsze prace związane z przepływem towaru na poziomie hotelu i magazynu.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- przyjęcie ilościowe i jakościowe towaru na magazyn: kontrola zgodności ilości przyjmowanych towarów...

    Opis oferty pracyRecepcjonista SPA jest pierwszą osobą, którą spotyka gość SPA. Odpowiedzialna będzie za prowadzenie kalendarza SPA, umawianie gości, rozliczanie należności, sprzedaż kosmetyków, produktów strefy SPA oraz udzielanie niezbędnych informacji.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Czuwanie nad codziennym, prawidłowym funkcjonowaniem SPAProwadzenie...