Pracownik hali w markecie budowlanym

3 tygodni temu

Gniezno, Polska Jobman Sp. z o.o. Pełny etat

Jobman Sp. z o. o. marka należąca do Jobman Group Sp. z o. o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Oferta pracy tymczasowej

OBOWIĄZKI

  • wykładanie towaru na hali sprzedaży
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

WYMAGANIA

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej
  • potrafisz pracować w zespole
  • nie brakuje Ci chęci do pracy

OFERUJEMY

  • umowę zlecenie
  • terminowe wynagrodzenie do 15-tego dnia każdego miesiąca
  • stawka 28 zł/h brutto
  • dodatek za pracę niedzielę w wysokości 30 zł brutto do każdej rozpoczętej godziny
  • obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
  • liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'

  • Gniezno, Polska Jobman Group Sp. z o.o. Pełny etat

    Oferta pracy tymczasowejOBOWIĄZKI wykładanie towaru na hali sprzedaży obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy. WYMAGANIA Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: jesteś gotowy/a do pracy zmianowej potrafisz pracować w zespole nie brakuje Ci chęci do pracy OFERUJEMY umowę zlecenie terminowe wynagrodzenie do 15-tego dnia każdego miesiąca stawka 28...

    OBOWIĄZKI obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego obsługa klienta zgodna ze standardami firmy dbanie o czystość stanowiska kasowego prawidłowe rozliczanie pieniędzy WYMAGANIA wysoka kultura osobista dyspozycyjność komunikatywność oraz odpowiedzialność umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy. OFERUJEMY umowę o pracę...

  • Gniezno, Polska BRIJU 1920 Limited Pełny etat

    Zapraszamy Cię do  grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o...