Kierownik Zmiany w Dziale Transportu i Opakowań Zwrotnych

3 tygodni temu

Kleszczów, Polska Kaufland Pełny etat

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

zarządzanie podległymi pracownikami sporządzanie raportów i statystyk współpraca z firmami transportowymi nadzór nad procesami logistycznymi nadzór nad przepisami BHP i Prawa Pracy.

Co Ci zapewnimy:

umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie indywidualne możliwości rozwoju ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku pracę w nowoczesnym centrum logistycznym bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości pakietu office dobrej znajomości języka angielskiego kreatywności i umiejętności pracy w zespole znajomości branży transportowej znajomości przepisów BHP i Prawa Pracy.

Brzmi ciekawie? Aplikuj

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Agnieszka Jedynak