Pracownik produkcji

3 tygodni temu

Brodnica, Polska Seni S.A. Pełny etat

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca fizyczna na linii produkcyjnej, obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych, postępowanie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o porządek na stanowisku pracy, dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn i urządzeń, prawidłowa i terminowa realizacja powierzonych zadań przez przełożonych, raportowanie procesu produkcyjnego, dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i jakość produkowanych towarów, nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukty.

NASZE WYMAGANIA:

wykształcenie zawodowe (np. mechanik) lub średnie techniczne, doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (czterobrygadowym), komunikatywność, dyspozycyjność, doskonała organizacja własnej pracy, umiejętność pracy w zespole.

TO OFERUJEMY:

środki ochrony

  • Brodnica, Polska IntRec Pełny etat

    IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji. Nasz klient, to prężnie działająca firma, oferująca ekologiczne rozwiązania produkcji energii elektrycznej. Ceni...