Asystent działu kadr

1 miesiąc temu

Sochaczew, Polska Grupa ZIBI S.A. Pełny etat

Grupa Zibi SA to polska firma 35 letnią tradycją, w której pracuje prawie 650 świetnych ludzi.

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną zegarków, instrumentów muzycznych oraz dóbr luksusowych.

Chcesz rozpocząć swoją karierę w obszarze kadr? Mamy dla Ciebie idealną szansę Poszukujemy osoby energicznej, dokładnej i zaangażowanej, która dołączy do naszego Działu Kadr jako Asystent.

Miejsce pracy: Sochaczew, ul. Chodakowska 10

Obowiązki:

  • pomoc w przygotowywaniu, sortowaniu i archiwizacji dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników,
  • archiwizacja dokumentów,
  • obsługa programu do ewidencjonowanie czasu pracy,
  • wsparcie w obsłudze benefitów dla pracowników,
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji,
  • opracowywanie raportów na potrzeby działu.

Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o szczegóły i zdolność do organizacji pracy,
  • znajomość podstawowych narzędzi biurowych,
  • pozytywne podejście i chęć nauki.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze kadr,
  • opieka medyczna Medicover - w pełni refundowana
  • ubezpieczenie grupowe PZU - również dla Twoich bliskich,
  • aż do 40% zniżki na cały nasz asortyment.