Magazynier/operator

1 miesiąc temu

Konin, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Jeśli posiadasz uprawnienia na suwnice to ta praca jest dla ciebie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednią
  • Wynagrodzenie: podstawowe + premie
  • nagroda BHP kwartalna
  • nagroda za tonaż
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Enel-Med - prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce, kawa/herbata dla pracowników
  • PPE - Program emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Zadania:

  • obsługa suwnicy
  • załadunek i rozładunek towarów i materiałów w ramach zasięgu suwnicy
  • bieżąca kontrola stanu technicznego suwnicy
  • prace magazynowe
  • wydawanie materiałów z magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia na suwnice
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy na II zmiany
  • dojazdu we władnym zakresie do KONINA

  • Konin, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. ...