Logistyk

1 miesiąc temu

Kutno, Polska CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Logistyk

Obowiązki:

  • Planowanie i obsługiwanie tras dystrybucji przewożonych towarów - głównie wysyłki krajowe
  • Współpraca z przewoźnikami
  • Wprowadzanie zleceń transportowych, sporządzanie planów załadunkowych oraz raportowanie statusów dostaw
  • Przygotowywanie raportów dotyczących transportu
  • Wsparcie obsługi administracyjnej działu logistyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane kierunki Transport i Logistyka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność radzenia sobie w pracy pod presją czasu
  • Dokładność, skrupulatność
  • Znajomość języków obcych mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej
  • pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków