Programista Robotów Przemysłowych

3 tygodni temu

Ujazd, Polska Mubea Pełny etat

O Mubea

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 17 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu. Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów na świecie, kładąc duży nacisk na innowacje i rozwój technologii.

Nasz zakład w Polsce zlokalizowany jest w miejscowości Ujazd na terenie strefy ekonomicznej (dogodna lokalizacja przy autostradzie A4). Zakład powstał w roku, a obecnie zatrudnia już ponad pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem (obecnie mamy już 3 hale produkcyjne), poszukujemy kolejnych osób do naszych zespołów.

Podsumowanie pracy

Obecnie poszukujemy kolejnej osoby do zespołu na stanowisko: Programista Robotów Przemysłowych.

Jeśli jesteś osobą, która chce podjąć kolejny krok w karierze, a wcześniej zdobywała doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, to ta oferta jest dla Ciebie Dołącz do naszego zespołu budowy maszyn.

Zadania i obowiązki

Programowanie robotów, optymalizacja procesów produkcyjnych, udział we wdrażaniu nowych technologii, uruchamianie robotów na liniach produkcyjnych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane AiR), umiejętność programowania robotów, umiejętność uruchamiania robotów dla nowych projektów, mile widziane umiejętność programowania robotów Fanuc, mile widziane doświadczenia na analogicznym stanowisku, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umiejętność analitycznego myślenia i konstruktywnego myślenia, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole, otwartość na pracę w delegacjach (do 50% czasu pracy), prawo jazdy kat B.

Co oferujemy

Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na 1 rok). Stołówkę pracowniczą – dofinansowanie do obiadów. Konkurencyjne wynagrodzenie oraz określoną ścieżkę możliwości rozwoju finansowego. Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu opieki medycznej. Możliwość korzystania z karnetu sportowego. Nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej "etutor"), Premię absencyjną (za brak L4) i roczną. Imprezy i wydarzenia firmowe, działowe i dla rodzin pracowników (w tym udział w akcjach CSR- np. wspieranie lokalnych strażaków, zbiórki dla zwierząt ze schroniska, akcje krwiodawstwa i innych).
  • Programista PLC

    O Mubea Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 17 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu. Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z...