operator produkcji

3 tygodni temu

Krosno, Polska Randstad Polska Pełny etat

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku pracownika/cy produkcji.

Miejsce pracy: Krosno.

Poleć ofertę również swoim znajomym i zacznijcie pracę razem

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • stałe wynagrodzenie
  • premia miesięczna
  • oferujemy dodatkowe benefity: opiekę medyczną , kartę sportową
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
  • Możliwość poznania i nauki nowoczesnych metod produkcji

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • bieżąca kontrola nad produktem

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.)
  • sumienności, skrupulatności w wykonywaniu zadań i chęci do pracy

nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • operator produkcji

    4 tygodni temu

    Krosno, Subcarpathian, Polska Randstad Pełny etat

    Potrzebujesz pracy od zaraz? Jesteś gotowy do pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Krośnie Nie czekaj, aplikuj już teraz – umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefoniczniePoleć ofertę swoim znajomym i zacznijcie pracę razemnie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymyoferujemyumowę o pracę...

    Krosno, Polska Randstad Pełny etat

    Potrzebujesz pracy od zaraz?  Jesteś gotowy do pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Krośnie! Nie czekaj, aplikuj już teraz – umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefonicznie!Poleć ofertę swoim znajomym i zacznijcie pracę razem!nie wymagamy doświadczenia wszystkiego...

  • Krosno, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0474Obowiązki:Obsługa urządzeń do formowania i przetwórstwa włókna szklanego oraz wszelkich urządzeń używanych w procesie produkcji i przetwórstwa produktów opartych o włókno szklane.Obsługiwanie aparatury kontrolno-pomiarowej.Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń, usuwanie drobnych usterek.Kontrola...