Aktualne oferty pracy związane z Pakowacz/ka - Nowy Modlin - Gi Group

  • Pakowacz/ka

    3 tygodni temu

    Nowy Dwór Mazowiecki, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Dla naszego Klienta, lidera w branży piekarniczej prowadzimy rekrutację na stanowisko Pakowacz/ka. Zadania: obsługa maszyn do etykietowania i pakowania współpraca z innymi pracownikami - operatorami maszyn przestrzeganie zasad BHP Wymagania: aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne gotowość do pracy w systemie ciągłym 3-zmianowym mile widziane...

    2 tygodni temu

    Nowy Dwór Mazowiecki, Polska GI Group Pełny etat

    Dla naszego Klienta, lidera w branży piekarniczej prowadzimy rekrutację na stanowisko Pakowacz/ka. Zadania:obsługa maszyn do etykietowania i pakowaniawspółpraca z innymi pracownikami - operatorami maszynprzestrzeganie zasad BHP Wymagania: aktualne badania sanitarno-epidemiologicznegotowość do pracy w systemie ciągłym 3-zmianowymmile widziane...

Pakowacz/ka

3 miesięcy temu

Nowy Modlin, Polska Gi Group Pełny etat

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pakowacz/ka

Zadania:

  • obsługa maszyn do etykietowania i pakowania
  • współpraca z innymi pracownikami -  operatorami maszyn
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • gotowość do pracy w systemie ciągłym 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię frekwencyjną
  • darmowy transport do pracy
  • możliwość awansu w firmie
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne
  • pracę w Nowym Modlinie