ślusarz narzędziowy

4 tygodni temu

BielskoBiala, Polska Randstad Polska Pełny etat

Lubisz jak się coś dzieje - IDEALNIE - ta oferta jest dla Ciebie.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, poszerzać swoje umiejętności i pracować w przyjaznym środowisku, to nie zwlekaj Aplikuj już teraz i dołącz do wyjątkowego zespołu, gdzie czeka na Ciebie stabilność, możliwość rozwoju i satysfakcjonująca praca

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Wapienica)

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów
  • zatrudnienie od zaraz

zadania

  • utrzymywanie ciągłej sprawności narzędzi produkcyjnych
  • naprawianie i utrzymywanie w ruchu tłoczników
  • regenerowanie narzędzi poprzez napawanie elementów i dostosowanie
  • wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów narzędzi i oprzyrządowania
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • obsługa obrabiarek konwencjonalnych – szlifierek, tokarek, frezarek

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenia warsztatowe w pracy ślusarza narzędziowego
  • znajomości budowy narzędzi (tłoczników)
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • zdolności manualnych
  • umiejętności precyzyjnych, ręcznych prac ślusarsko-mechanicznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia