Cukiernik/ Piekarz

Znalezione w: Talent PL C2 - 20 godzin temu

Kostrzyn, Polska SGP Group Pełny etat

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla jednego z naszych Kontrahentów, obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Cukiernik oraz Piekarz.

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • Umowa o pracę po okresie próbnym,

  • Praca w systemie 8 godzinnym,

  • Brak zmian nocnych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Realna możliwość rozwoju i awansu - doceniamy naszych pracowników,

  • System szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora.

Zakres zadań:

  • Produkcja wyrobów słodkich lub pieczywa,

  • Na stanowisku cukiernika ozdabianiem tortów oraz ciast,

  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami firmy,

  • Dbanie o wysoką jakość produktu końcowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w wypiekaniu pieczywa/słodkości,

  • Znajomość procesów technologicznych zachodzących w cukiernictwie/piekarnictwie.

  • (PS) Praca dla piekarza

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

    Kostrzyn nad Odrą, Polska SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:...