Mł.Analityk ds.Kontrolingu Makroregionu

4 tygodni temu

Kostrzyn, Polska Biedronka Pełny etat

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

W skrócie

umowa o pracę bez okresu próbnego, pełen etat, praca hybrydowa.

O pracy

Dlaczego warto być częścią zespołu Specjalistów w Biedronce? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami

Jakich osób szukamy

lubiących pracę z danymi, z wykształceniem wyższym kierunkowym, w szczególności: finanse, ekonomia, informatyka i ekonometria lub pokrewne, z dobrą znajomością MS Excel, a w szczególności funkcji analitycznych, posiadających zdolności analityczne, dużą samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu, ze znajomością j. angielskiego umożliwiającego przygotowanie raportów, analiz oraz wniosków, potrafiących pracować zespołowo, cechujących się chęcią ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, z doświadczeniem na podobnym stanowisku, mile widziane: doświadczenie w pracy z bazami danych, znajomość programu SAP, środowiska Business Object oraz funkcjonalności Excel: Power Query.

Co zapewniamy:

Umowę o pracę bez okresu próbnego. Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.  Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja. Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy. Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail; 90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne. Niezbędne narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa oraz telefonu komórkowego.

Twój zakres obowiązków:

generowanie cyklicznych raportów z działalności operacyjnej, analiza i wizualizacja danych biznesowych, przygotowywanie prezentacji na cykliczne spotkania operacyjne, przygotowywanie analiz i prezentacji projektów inwestycyjnych, realizacja zadań ad-hoc zleconych przez przełożonego.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

Wysłanie aplikacji i CV, Weryfikacja zgłoszenia przez Rekrutera, Spotkanie z Rekruterem i bezpośrednim przełożonym, Decyzja o zatrudnieniu.

Dowiedz się więcej o naszej firmie i wejdź na stronę internetową www.pracawbiedronce.pl

Biedronka to my. Codziennie.