Ambasador Marki

3 tygodni temu

Sroda Wielkopolska, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Dla jednego z naszych klientów, z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką w handlu, zajmującym się importem i dystrybucja elektronicznych papierosów, produkcją i dystrybucją płynów do e-papierosów oraz importem poszukujemy Ambasadorów

Ambasador Marki - Środa Wielkopolska

Zadania:

• Obsługa Klienta na wyspie

• Budowanie wizerunku marki przez zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta

• Przedstawianie produktu i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi

• Dbanie o dostępność i prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży

Jeśli:

Jesteś dyspozycyjny/a do pracy od zaraz

• Jesteś osobą pełnoletnią

• Jesteś komunikatywny/a, uśmiechnięty/a, pełny/a pozytywnej energii

• Stawiasz Klienta na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu

• Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać

• Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży

• Jesteś dyspozycyjny ok 100 godzin w miesiącu

Co oferujemy?

• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 28,10 PLN brutto za godzinę (w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto)

Premię do 1000 zł brutto

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Elastyczne godziny, żebyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne obowiązki - obecnie mamy zapotrzebowanie na ok 100 godzin miesięcznie (praca w godzinach 8:00-20:00)

• Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego i zespołu, żebyś czuł/czuła się pewnie w swojej roli

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU