Koordynator Biura Zarządu

4 miesięcy temu

Bydgoszcz, Polska Belma AS Sp. z o.o. Pełny etat

BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O.

Let's create together

BAS to największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach. Obecnie zatrudniamy 1100 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w województwie kujawsko – pomorskim.

Podstawa naszego sukcesu leży w rękach naszych pracowników, dlatego dbamy o rozwój każdego z nich

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator Biura Zarządu

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Prawnego i realizacja powierzonych zadań
  • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Tworzenie dokumentacji firmowej oraz weryfikacja ich poprawności
  • Wsparcie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym ścisła współpraca oraz koordynacja komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami spółki a Zarządem

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - administracja lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstawowych zagadnień prawniczych
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu
  • Zdolności organizacyjne
  • Praktyczna znajomość programów pakietu Office

Oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • stabilne zatrudnienie (z naszymi pracownikami wiążemy się na lata)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa brutto + premia za efektywność pracy oraz zaangażowanie)
  • szkolenie stanowiskowe (nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy)
  • opiekę trenera przez pierwsze 3 miesiące Twojej pracy
  • wysokie standardy bezpieczeństwa BHP
  • przyjazną atmosferę
  • rozbudowany pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną PZU, wysokie świadczenia świąteczne, dofinansowanie posiłków we własnej stołówce, bilety do kina i inne)
  • możliwość rozwoju i awansu

  • Kierownik Operacyjny

    2 tygodni temu

    Bydgoszcz, Polska Rabat Detal Sp. z o.o Pełny etat

    Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kierownika Operacyjnego. Jeśli jesteś liderem z pasją do optymalizacji procesów i masz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami ta oferta jest dla Ciebie! Kierownik Operacyjny ...

  • Bydgoszcz, Polska Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski Pełny etat

    minimum średnie wykształcenie, znajomość podstawowych aplikacji pakietu Google (Google Sheets, Google Docs), wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji powierzonych zadań, komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole, dyspozycyjność i...

  • Spedytor międzynarodowy

    3 tygodni temu

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska MAKO TSL Pełny etat

    Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.Nasza firma rozwija się...