Młodsza Specjalistka

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Poznań, Polska Bridgestone Pełny etat

Cel

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej Specjalistki / Młodszego Specjalisty Administracji Sprzedaży bezpośrednio podlegającej Kierownikowi Zespołu ds. dokumentacji logistycznej. Jest to rola lokalna, z siedzibą w Poznaniu.

Osoba zatrudniona będzie zarządzać przychodzącymi dokumentami od lokalnych jednostek firmy i wprowadzać z nich dane do systemu Fleetbridge. W ramach obowiązków osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie komunikować się mailowo i telefonicznie z lokalnymi zespołami w Niemczech i współpracować przy przetwarzaniu dokumentów. Dodatkowo, ta osoba będzie bezpośrednio kontaktować z lokalnymi punktami serwisowymi w Niemczech, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Zakres obowiązków:

Wszystkie procesy administracyjne w zakresie sprzedaży opon w ramach Fleetbridge Wprowadzanie danych do systemu na podstawie otrzymanych dokumentów Modyfikacja istniejących danych flot pojazdów w systemie Fleetbridge w oparciu o aktualne zestawienia przesłane przez firmę Przygotowywanie raportów na zlecenie osoby kontaktowej lokalnego podmiotu Udzielanie informacji i wyjaśnień na prośby audytorów Wsparcie zespołu ds. dokumentacji logistycznej

Wymagania:

Wykształcenie, magister, inne certyfikaty: wykształcenie wyższe z dziedziny ekonomii/zarządzania/lingwistyki lub pokrewne Znajomość języków obcych: język niemiecki i angielski na poziomie B2 Doświadczenie (w latach): doświadczenie w administracji biznesowej mile widziane Wiedza techniczna: brak wymagań Umiejętności miękkie: dobre umiejętności komunikacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole

Dlaczego warto się aplikować?

Zależy nam na naszych pracownikach i chcemy dać im możliwość rozwoju Nasi pracownicy nigdy nie przestaje się uczyć - mają możliwość rozwoju osobistego poprzez nasz System Zarządzania Szkoleniami, który jest również połączony z LinkedIn Learning Będąc firmą globalną, Bridgestone przenosi karierę na wyższy poziom, oferując możliwość pracy w międzynarodowym środowisku Nasi pracownicy mają możliwość pracy przy wiodących technologiach Nasi pracownicy mają okazję doświadczyć dynamicznego i pełnego wyzwań środowiska oraz pracować nad różnymi i innowacyjnymi projektami Pomagamy pokierować karierą zawodową w oparciu o informacje zwrotne, na podstawie których pracownik jest doceniany i otrzymuje pomoc w rozwoju Oferujemy pracę w zdrowym i bezpiecznym środowisku, bo bezpieczeństwo jest priorytetowym obszarem w Bridgestone Stwarzamy okazję do uczestnictwa w naszych działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu Oferujemy atrakcyjne świadczenia i konkurencyjne wynagrodzenie (można dodać lokalny przykład świadczeń) Dajemy możliwość pracy wykorzystując model smart working, elastyczny czas, aby zapewnić równowagę między życiem zawodowym a prywatnym