Elektromechanik

1 miesiąc temu

Bytom, Polska IPF GROUP S.A. Pełny etat

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych. Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Aplikuj i odkryj, że praca może być nie tylko satysfakcjonująca, ale także bogata w korzyści i możliwości rozwoju. Nie czekaj dłużej - to właśnie teraz jest odpowiedni moment, żeby rozpocząć pracę na stanowisku: Elektromechanik.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie.
  • Finansowanie dodatkowych świadczeń w ramach Programu MultiSport.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne: Pragniemy, abyś czuł się doceniony jako nasz pracownik. Dlatego oferujemy dodatkowe świadczenia socjalne, takie jak wczasy pod gruszą czy paczki na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia.
  • Finansowanie nauki języka obcego: Wierzymy w rozwój i poszerzanie swoich umiejętności. Dlatego finansujemy naukę języka obcego, abyś mógł podnosić swoje kwalifikacje.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów: Nieustanny rozwój to klucz do sukcesu. Dlatego oferujemy dofinansowanie szkoleń i kursów, które pozwolą Ci poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć nowe kompetencje.
  • Praca od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00: Zdrowa równowaga między pracą a życiem osobistym jest dla nas ważna. Dlatego oferujemy atrakcyjne godziny pracy, które pozwolą Ci mieć więcej czasu dla siebie, rodziny i innych pasji.

Obowiązki

  • Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie sprawnego funkcjonowania naszego zakładu, abyśmy mogli realizować zamówienia z doskonałą efektywnością.
  • Jako ekspert w dziale utrzymania ruchu, będziesz nie tylko diagnozować i usuwać awarie, ale również zapobiegać im, aby zapewnić ciągłość produkcji.
  • Twój obszar odpowiedzialności obejmuje bieżącą konserwację i naprawę form, maszyn i urządzeń, aby zapewnić ich niezawodność i długotrwałą wydajność.
  • Będziesz również skutecznie eliminować wszelkie usterki w instalacjach elektrycznych.
  • Jako specjalista od aparatury elektrycznej, będziesz nie tylko naprawiać bezpieczniki, styczniki i przekaźniki, ale także dbać o ich optymalne działanie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne na poziomie minimum zawodowym.
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na podobnym stanowisku pracy.
  • Posiadanie wiedzy technicznej z zakresu mechaniki, elektrotechniki oraz automatyki.
  • Umiejętność skutecznego diagnozowania i naprawiania usterek w instalacjach elektrycznych.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz efektywna praca w zespole.
  • Precyzyjne i dokładne podejście do wykonywania powierzonych zadań.

  • Bytom, Polska Gi Group Pełny etat

    Zapraszamy do pracy w Dziale Utrzymania Ruchu.Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy. Elektromechanik | dwie zmiany | 8000 zł brutto + premie Numer referencyjny: 12759 ...