technik elektronik

Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

Bydgoszcz, Polska Randstad Polska Pełny etat

Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?

Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?

Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołu

Poszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy na stabilnym, długofalowym zatrudnieniu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą, od pierwszego dnia współpracy

  • praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
  • możliwość awansu i rozwoju

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii, wsparcie globalnego teamu inżynieryjnego

  • bogaty system benefitów pozapłacowych (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, siłownia na terenie przedsiębiorstwa) i nie tylko

zadania

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów występujących na płytach głównych w laptopach

  • lutowanie

  • wymiana wadliwych komponentów

  • wykonywanie analiz uszkodzeń w oparciu o dostępną dokumentację oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy

  • prowadzenie dokumentacji rejestrującej przebieg pracy,

  • ścisła współpraca z Testerami, by skutecznie wykryć i wyeliminować usterkę

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego jako technik elektronik lub na podobnym stanowisku

  • zaawansowanej umiejętności diagnozy i naprawy laptopowych płyt głównych (warunek konieczny)

  • wiedzy z obszaru elektroniki użytkowej oraz obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się stacją lutowniczą

  • zaangażowania i wysokiej motywacji do nauki nowych rzeczy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • technik elektronik

    Znalezione w: beBee jobs PL - 2 tygodni temu

    Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Randstad Pełny etat

    Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołuPoszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy na stabilnym, długofalowym...

    Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

    Bydgoszcz, Polska Randstad Pełny etat

    Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołu!Poszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy...

  • Technik Elektronik

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 tydzień temu

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska Ivy Technology Poland Pełny etat

    Twój zakres obowiązkówdiagnozowanie i rozwiązywanie problemów występujących na płytach głównych w laptopachnaprawa płyty głównej - lutowanie (THT/SMD), wymiana wadliwych komponentówobsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego w celu wykrycia usterek (miernik uniwersalny, multimetr, oscyloskop, kamera termowizyjna)prowadzenie dokumentacji...