FSSC Transactional Purchasing Assistant

3 tygodni temu

Katowice, Polska SGS Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec  w zakresie   zrównoważonego rozwoju , jakości i rzetelności. W sieci ponad  2650  oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło  97 000  pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

SGS Global Business Services Europe to centrum usług wspólnych (SSC - Shared Services Centre), które jest ściśle związane z naszą siedzibą główną w Genewie. W katowickim oddziale zajmujemy się wsparciem dla krajów z grupy SGS

Opis oferty pracy

Poszukujemy Asystenta ds. Koordynowania Zamówieniami , którego rolą będzie skupianie się na tworzeniu zamówień, nadzorowanie danych oraz obsługą klienta wewnętrznego - zapewnimy pełne szkolenie z zakresu obowiązków oraz oprogramowania. Dołącz do nas i zostań ekspertem pracującym z profesjonalistami w globalnej firmie o ponad 140-letniej tradycji

Twoje zadania:

tworzenie i kontrola otwartych zamówień tworzenie/nadzór i utrzymywanie katalogów dostawców w oparciu o zapotrzebowanie danego kraju kontakt z dostawcami w celu stworzenia nowych katalogów po realizacji umowy raportowanie zmian wsparcie działu P2P w ramach zarządzania skrzynką e-mailową działu zakupów z zapytaniami od interesariuszy, przetwarzania oraz rozwiązywania problemów związanych z zamówieniami i fakturami zarządzanie bazą dostawców oraz dokumentacją

Kwalifikacje

Aplikuj, jeśli:

jesteś dyspozycyjną/a  min. 100h w miesiącu  (praca w godzinach 08:00-17:00od poniedziałku do piątku - bez weekendów znasz j. angielski  na poziomie min. B2 umiesz dobrze obsługiwać MS Excel wykazujesz się skrupulatnością i jesteś zorientowany/a na szczegóły cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane:

Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (finanse/ekonomia/controlling lub pokrewne) Znajomość programu Oracle doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale Zakupów

Dodatkowe informacje

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

możliwość zdobycia pierwszych szlifów zawodowych w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora SSC zatrudnienie w ramach  umowy zlecenie praca od poniedziałku do piątku  w godzinach biznesowych (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich) pracę w systemie hybrydowym z dojazdem do Katowickiego biura 2-3 razy w miesiącu platformę szkoleniową oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez naszych specjalistów ( różne stopnie zaawansowania programu Excel) przestronne biuro w Katowicach, w pobliżu centrum handlowego Trzy Stawy Program Poleceń Pracowniczych Program Inicjatyw Pracowniczych