OpenText Administrator

7 dni temu

Warsaw, Polska IT Performance Pełny etat

Poszukujemy kandydatów na stanowisko OpenText Administrator. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej branży FMCG.

Obowiązki

  • Wdrażanie Opentext(22.X, 23.X) na platformie Azure
  • Instalowanie i konfigurowanie Content Server, Archive Server
  • Świadczenie wsparcia w zakresie konfiguracji i administracji produktami OpenText
  • Opracowywanie i prezentowanie skutecznych rozwiązań problemów technicznych dla produktów OpenText
  • Integrowanie Opentext z SAP
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Opentext (Opentext Content Server i Opentext Archive Center)
  • Doświadczenie w konfiguracji Content Server, Archive Server, xECM dla SAP, Brava, Blazon i Opentext Directory Services
  • Doświadczenie w integracji Opentext z SAP
  • Znajomość procesów CI/CD, konfiguracji i konteneryzacji
  • Język angielski (min B2/C1)

Oferujemy

  • Długofalowa, stabilna współpraca oparta o kontrakt B2B
  • Praca w trybie hybrydowym (biuro zlokalizowane w Warszawie)
  • Stawka: (180 - 225)pln/h + VAT.

  • Warsaw, Polska Algoteque Pełny etat

    ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies.Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-commerce....

  • Warsaw, Polska CRESTT sp. z o.o. Pełny etat

    Konsultant Wiodący ECM OpenText Miejsce pracy: Warszawa Technologie, których używamy Wymagane SAP BPMN Opentext Opentext xECM ECM O projekcie Cześć! Dla naszego Klienta: międzynarodowej firmy wdrożeniowej specjalizującej się w obszarze technologii informatycznych i komunikacyjnych, poszukujemy Konsultanta Wiodącego ECM OpenText. Współpraca...