Starszy Programista Web3

Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

Kraków, Polska 1dea Pełny etat

Dla jednego z kluczowych klientów poszukujemy osoby do roli:

Starszy Programista Web3 / Blockchain

Warunki zaangażowania:
 Obszar: Gaming
Lokalizacja: 100% zdalnie
Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
Stawka (ustalana indywidualnie): 115 - 135 PLN netto + VAT / hZaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczna z Klientem / przedstawicielem Projektu (~1 - 1,5 h)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie kodu, który spełnia wymagania, jest wysokiej jakości oraz działa wydajnie i skutecznie
  • Rozwój usług osadzonych w chmurze (MS Azure)
  • Praca zespołowa w celu zapewnienia pełnego cyklu życia, w tym wymagań, architektury, projektowania, rozwoju, testowania, wdrażania i konserwacji rozwiązań programistycznych
  • Uwzględnianie standardów i najlepszych praktyk, w tym wydajności, bezpieczeństwa, skalowalności
  • Aktualizowanie i utrzymywanie dokumentów projektowych systemu
  • Przeglądanie i dostarczanie informacji zwrotnych na temat wymagań funkcjonalnych i technicznych

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku - jako Web3 Backend Developer
  • Biegła znajomość języków programowania backendu odpowiednich dla Web3 (tj. Node.js / Nest.js czy Solidity)
  • Praktyczna znajomość Rust
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Solidna wiedza z obszaru interakcji blockchain, integracji smart kontraktów i zdecentralizowanych rozwiązań do przechowywania danych
  • Wiedza z zakresu zasad kryptograficznych i praktyk bezpieczeństwa specyficznych dla domeny Web3
  • Umiejętność ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu, w tym programistami frontendowymi, projektantami UI/UX i menedżerami produktu w celu dostarczenia kompletnego rozwiązania Web3

Mile widziane:

  • znajomość Azure DevOps / Azure SQL

Oferujemy:

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie: Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Przyjemna atmosfera w zespole: Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Kultura kreatywności: Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • UX Designer

    Kraków, Polska COMARCH Pełny etat

    Apfino to innowacyjny start-up z branży FinTech należący do Grupy Kapitałowej Comarch, łączący dostawców usług finansowych z użytkownikami systemów ERP. Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów. Jeśli chcesz razem z nami rozwijać nowoczesną spółkę FinTech oraz swoje...