Audytor Jakości

6 dni temu

Kutno, Polska Sonoco Pełny etat

Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o. o. w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko „Audytor Jakości”

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wyrobu gotowego i raportowanie wyników jakościowych, zwalnianie wyrobu gotowego do sprzedaży
  • Nadzór nad jakością materiałów wejściowych
  • Odpowiedzialność za planowanie i przeprowadzanie prób i kwalifikacji
  • Przeprowadzanie analiz na linii produkcyjnej i w laboratorium, zbieranie i obróbka danych
  • Prowadzenie procedur reklamacyjnych, współpraca z dostawcami
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników

Oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Jesteśmy pracodawcą równych szans i surowo zabraniamy i nie tolerujemy dyskryminacji pracowników, kandydatów lub innych osób objętych ubezpieczeniem ze względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub przodków, płeć, ciążę, orientację seksualną, stan cywilny, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, status weterana lub jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.

  • Junior Quality Manager

    1 miesiąc temu

    Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Randstad Pełny etat

    Jeśli posiadasz doświadczenie jako inżynier jakości i/lub pierwsze doświadczenie managerskie, znasz zasady obowiązujące w firmach produkcyjnych i towarzyszące im procesy, a także jesteś nastawiony na zdobywanie nowych umiejętności - to oznacza, że być szukamy właśnie Ciebieoferujemyumowę o pracę na pełen etat,pracę w godzinach...

    3 tygodni temu

    Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Randstad Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Junior Quality Manager Kutno, Łódź Voivodeship Junior Quality Manager Kutno Kutno, Łódzkie, Polska Jeśli posiadasz doświadczenie jako inżynier jakości i/lub pierwsze doświadczenie managerskie, znasz zasady obowiązujące w firmach produkcyjnych i towarzyszące im procesy, a także jesteś nastawiony na zdobywanie nowych umiejętności - to oznacza,...