Agent Ochrony

Znalezione w: Talent PL C2 - 3 tygodni temu

Wrocław, Polska „Ochrona Juwentus” sp. z o.o. Pełny etat

Ochrona Juwentus – W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów do ochrony obiektów.

Lokalizacja: Wrocław - różne dzielnice

Obiekty:

  • możliwość ochrony na obiektach: handlowych, magazynowych, biurowych, logistycznych, produkcyjnych, przemysłowych a także w hotelach

UWAGA: praca na danym obiekcie uzależniona od aktualnej oferty

ZADANIA UZALEŻNIONE OD RODZAJU OBIEKTU:

  • działania związane z ochroną fizyczną mienia

  • kontrola ruchu kołowego oraz osobowego

  • wsparcie recepcji: dyżury, udzielanie informacji,

  • ewidencja osób wchodzących/wychodzących

  • obchody kontrolne

  • obsługa monitoringu

  • obsługa centrali p.poż

NASZE WYMAGANIA:

  • odpowiedzialność

  • spostrzegawczość

  • niekaralność

  • znajomość obsługi komputera

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • status ucznia/studenta

OFERUJEMY:

  • system pracy uzależniony od aktualnego rodzaju obiektu

    • (12h, 24/48h, elastyczne grafiki, systemy nocne/dzienne) - do ustalenia w trakcie spotkania rekrutacyjnego

  • umowę o pracę / umowę zlecenie

  • kompletne i bezpłatne umundurowanie

  • szkolenie i wdrożenie na obiekcie

  • możliwość zdobycia doświadczenia w ochronie

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Menedżer Agentów Kluczowych PZU SA

    Wrocław, Polska POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    Aktualnie poszukujemy Menedżer Agentów Kluczowych PZU SA Miejsce pracy: Wrocław ...

  • zlecenie dla Studenta

    Ochrona Juwentus – W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów do ochrony obiektów.Lokalizacja: Wrocław - CentrumObiekt: Biurowiec ZADANIA:działania związane z ochroną fizyczną mieniawsparcie recepcji: dyżury, udzielanie informacji,ewidencja osób wchodzących/wychodzącychobchody kontrolneobsługa...

  • Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Zapobiegania Stratom HalfPrice

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 3 tygodni temu

    Wrocław, Polska CCC S.A. Pełny etat

    Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Zapobiegania Stratom HalfPrice - Wrocław11025Obowiązki zapobieganie stratom i dbanie o wysoki poziom bezpieczeństwa prowadzenie dochodzeń wewnętrznych i zewnętrznych obsługa systemu CCTV(monitoring) współpraca z agencją ochrony, koordynacja pracy agentów ochrony szkolenia pracowników z...