Mechanik UR

5 dni temu

Poznań, Polska Randstad Polska Pełny etat

Masz doświadczenie jako mechanik UR? Usuwane awarii maszyn produkcyjnych nie jest Tobie obce? I aktualne poszukujesz nowych ścieżek rozwoju?

Świetnie się składa

Obecnie poszukujemy zmotywowanego i gotowego do działania mechanika.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Miejsce pracy: Jankowice k. Poznania

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem (umowa o pracę na pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pakiet premiowy
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych (ubezpieczenia na życie, opieka medyczna, karta sportowa, deputat słodyczy i wiele innych)

zadania

  • nadzór nad maszynami w obszarze produkcyjnym w zakresie diagnozowania i usuwania awarii oraz przezbrojeń maszyn
  • konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu na linii
  • wsparcie techniczne w sytuacjach kryzysowych na terenie całego zakładu
  • współpraca z inżynierami utrzymania ruchu i kierownikiem utrzymania ruchu
  • prowadzenie zapisów dotyczących awarii oraz przeprowadzanych przeglądów i konserwacji
  • odbiór prac technicznych wykonywanych przez firmy zewnętrzne w obrębie zakładu
  • aktywne uczestnictwo w programach usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię na obszarach (np. 5S)

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • umiejętności obsługi technicznej maszyn
  • umiejętności czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • samodzielności w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów
  • umiejętności współpracy w zespole
  • umiejętności obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Poznań, Greater Poland Gegenbauer Polska Pełny etat

    Technik mobilny elektryk, mechanik, automatyk, konserwator URTwój zakres obowiązkówMobilna obsługa techniczna dużych obiektów Współpraca z zespołem technicznym pod nadzorem Koordynatora Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Wykonywanie inspekcji i wybranych przeglądów Nadzór nad realizacją przeglądów i napraw głównych w...

  • Poznań, Polska Gegenbauer Polska Pełny etat

    Technik mobilny elektryk, mechanik, automatyk, konserwator URTwój zakres obowiązków Mobilna obsługa techniczna dużych obiektów Współpraca z zespołem technicznym pod nadzorem Koordynatora Analiza usterek i rozwiązywanie problemów...