Brygadzista / -ka

1 miesiąc temu

Kartuzy, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista -ka

Kartuzy

Zapewniamy

  • Możliwość awansu ze względu na wzrost pozycji firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie standardy pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Motywujący pakiet wynagrodzeń
  • Produkty firmy w atrakcyjnych cenach
  • Benefity świąteczne (na Boże Narodzenie i Wielkanoc)
  • Karta Multisport

Do Twoich zadań będzie należało

  • Nadzorowanie, kierowanie i motywowanie zespołu +/- 30-osobowym
  • Planowanie grafików pracy
  • Koordynowanie prac pracowników
  • Nadzór nad bieżącą realizacją planów produkcyjnych
  • Monitorowanie realizacji złożonego planu produkcyjnego
  • Minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych
  • Komunikacja z innymi działami firmy
  • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • Raportowanie do Dyrektora Produkcji

U kandydatów zwracamy uwagę na

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności przywódcze
  • Odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o przesłanie oferty poprzez zastosowanie aplikacji.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

www.jobhouse.pl

  • Kartuzy, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Zadania: zarządzanie pracą podległego zespołu (max. 35 osób), delegowanie zadań, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego na obszarze w celu realizacji celów biznesowych, utrzymanie wymaganych standardów wydajnościowych oraz jakościowych procesu produkcyjnego i wyrobu gotowego, prawidłowa i terminowa realizacja zadań...