Kierownik Projektu

1 miesiąc temu

Legnica, Polska Human & Hunter Professional Pełny etat

Nasz Klient to Deweloper 20-letnim doświadczeniu na rynku mieszkaniowym, wypoczynkowym i komercyjnym. Należy on do renomowanej grupy holdingowej, która skupia ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 milionów złotych. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta Kierownika Projektu, który będzie zarządzał prestiżową inwestycją w rejonie Karpacza – jest to ogromny kompleks wypoczynkowy ze strefą spa oraz basenami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi. Przewidziany czas trwania inwestycji to około 5 lat.

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji zarządzającej w procesie inwestycji oraz zarządzanie nią
  • Planowanie, koordynacja i kontrola wszystkich etapów projektu oraz monitorowanie postępów projektu i identyfikacja ewentualnych opóźnień lub problemów
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji robót i budżetów (na podstawie harmonogramów dostarczonych przez podwykonawców)
  • Monitorowanie kosztów oraz dokonywanie rozliczeń realizowanych projektów
  • Koordynowanie i kontrola prac dotyczących: projektów aranżacji wnętrz, prac wykończeniowych na budowie
  • Dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy oraz rozliczanie projektów oraz firm podwykonawczych
  • Współpraca z inspektorami branżowymi z ramienia Dewelopera
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne, w obszarze architektury, budownictwa)
  • Znajomości procesu przygotowania, realizacji i zakończenia inwestycji deweloperskiej
  • Doświadczenia w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie fitout
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości programu AutoCAD
Co oferujemy
  • Stałe zatrudnienie z perspektywą zarządzania kolejnymi inwestycjami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Ciekawe wyzwanie i możliwości rozwoju zawodowego
  • Udział w prestiżowych inwestycjach na terenie całego kraju
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Bardzo dobrą atmosferę współpracy w zgranym zespole

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Twoje zgłoszenie

Oferujemy

Wymagania

Oczekujemy

  • Operations Director

    5 dni temu

    Legnica, Polska HRK S.A. Pełny etat

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Operations DirectorOperations DirectorMiejsce pracy: Legnica Zadania: Pełna odpowiedzialność za obszar produkcyjno - operacyjny, Wykonanie planów finansowych, w...