Początkujący Piekarz

Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

Warsaw, Polska Gi Group Pełny etat

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta z branży spożywczej, którego znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości wypieki cukiernicze, poszukujemy początkujących Piekarzy lub Cukierników. Miejsce pracy to Warszawa, Śródmieście.

Początkujący Piekarz / Cukiernik II 6000zł brutto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka ciasta zgodnie z instrukcjami
  • przestrzeganie harmonogramu i płynności produkcji
  • dbałość o czystość i bezpieczeństwo pracy
  • współpraca z zespołem, by dostarczać produkty najwyższej jakości

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka sanepidu
  • gotowość do pracy na II zmiany od poniedziałku do niedzieli
  • pozytywne nastawienie i wysoka jakość pracy
  • dobra organizacja i wielozadaniowość
  • otwartość na naukę i rozwój osobisty
  • doświadczenie w kuchni, zakładzie cukierniczym, piekarni - mile widziane

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na czas nieokreślony
  • konkurencyjne wynagrodzenie 6000 zł brutto/miesięcznie
  • dynamiczne środowisko pracy
  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju