Mistrz zmianowy

3 tygodni temu

Poznań, Polska FallWork Pełny etat

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lider zmianowy produkcji/ Mistrz zmiany
Lokalizacja: aglomeracja Poznańska (Swarzędz)

Obowiązki:
• Kierowanie zespołem pracowników ok. 70 -100 osób na zmianie
• Kontrola pracy i nadzór nad wykonaniem planu produkcji
• Delegowanie i rozliczanie zadań
• Pobieranie i rozliczanie surowców wykorzystywanych w konkretnych partiach
produkcyjnych
• Ewidencja procesów i kontrola dokumentacji w systemie
• Sprawne przekazywanie wszystkich niezbędnych informacji do mistrza, który
rozpoczyna zmianę
• Raportowanie do kierownika produkcji

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
• Doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami
• Wykształcenie średnie techniczne
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (II lub III zmian)
• Zadaniowość, sprawna organizacja pracy
• Znajomość systemów ERP – preferowany SAP
• Znajomość pakietu MS Office
• Dokładność, skrupulatność, doskonała organizacja czasu własnego
• Doskonałe zdolności komunikacyjne
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa,
ubezpieczenie, premie świąteczne)

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.
Nr Cert. AP nr 6231

  • Mistrz Utrzymania Ruchu

    2 tygodni temu

    Poznań, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Zadania: delegowanie zadań pracownikom, bezpośredni udział w pracy podległych techników, współpraca z innymi działami, nadzór nad zespołem mechaników, elektryków oraz automatyków, Wymagania:  około 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność naprawy maszyn, umiejętność planowania działań (grafik pracy, ustalanie...

  • Poznań, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Brygadzista (Mistrz) w Dziale Utrzymania Ruchu. Zadania: Zarządzanie podległym zespołem (mechanicy, elektrycy, automatycy)- delegowanie zadań i kontrola ich realizacji; Bezpośredni udział w pracach podległych techników; Usuwanie awarii...

  • Poznań, Polska Gi Group Pełny etat

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 ...