Video Content Creator

3 tygodni temu

Tarnowskie Góry, Polska Orbitvu Pełny etat

W Orbitvu tworzymy innowacyjne rozwiązania (hardware i software) automatyzujące fotografię. Jesteśmy polską firmą o międzynarodowym zasięgu, która od kilkunastu lat pomaga największym graczom e-commerce optymalizować produkcję zdjęć produktowych.

Obecnie do naszego działu marketingu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry / praca hybrydowa
Wynagrodzenie: 6 000 - 8 000 brutto UoP

Twoje zadania

  • Tworzenie scenariuszy materiałów wideo (w oparciu o brief)
  • Realizacja produkcji filmowych
  • Nagrywanie materiałów wideo na potrzeby działu marketingu oraz innych działów (webinary, tutoriale dla klientów, treści wideo na Social Media, wideo promocyjne, itd.)
  • Montaż i postprodukcja (w tym korekcja barwna)
  • Bieżąca współpraca z zespołem, realizacja zadań zleconych przez innych członków zespołu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy operatorskiej
  • Bardzo dobra znajomość programu Adobe Premiere Pro
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji lub w dziale marketingu (poparte portfolio), doświadczenie w pracy zespołowej, w strukturach firmy
  • Znajomość specyfiki tworzenia treści wideo do Social Mediów (Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube)
  • Proaktywność i kreatywne podejście do pracy
  • Umiejętność montażu materiałów video
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca komunikację (min. B1)
  • Znajomość programu Adobe After Effects i doświadczenie w tworzeniu animacji
  • Znajomość trendów w branży

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Doświadczony zespół, który jasno określi plany ujęć filmowych
  • Dostęp do wielu materiałów stockowych (video, audio, foto)
  • Dodatkowe benefity: dopłata do opieki zdrowotnej, karty sportowej, ubezpieczenie grupowe