Hotel Manager

1 miesiąc temu

Poznań, Polska hugetalents Pełny etat
Dla swojego klienta z branży hotelowej, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Hotel Managera. Praca na terenie Poznania, elastyczne godziny pracy. Możliwa forma współpracy w ramach B2B/UoP oparta na podstawie i premii od wyników.
Twój zakres obowiązków
  • realizacja aktualnej strategii Grupy

  • współtworzenie i realizacja budżetu, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej i operacyjnej danego hotelu

  • kompleksowe zarządzanie obiektem hotelowym

  • monitorowanie wyników hotelu i dbanie o ich ciągłą poprawę

  • wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność działania hotelu

  • nadzór nad jakością świadczonych usług

  • organizacja i zarządzanie pracą podległych pracowników

  • rozwijanie oferty hotelu i wdrażanie nowych projektów

  • zarządzanie podległymi pracownikami - motywowanie, delegowanie, rozliczanie, rozwój

  • optymalizacja kosztów działalności

  • bezpośrednia współpraca z Zarządem Grupy

  • regularne raportowanie planów, działań i wynikowych danych do Zarządu Grupy

  • kreowanie wizerunku hoteli całej Grupy

  • utrzymanie oraz rozbudowa relacji biznesowych z nowymi oraz istniejącymi partnerami biznesowymi

Wymagania
  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku managera Hotelu w obiekcie min. 4*

  • doświadczenie w zarządzaniu luksusowym obiektem

  • doświadczenie w pracy na celach budżetowych

  • zorientowanie na realizację celu

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • poparte sukcesami doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem: motywowanie delegowanie i rozliczanie zadań, rozwój pracowników

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej i branży gastronomicznej

To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w stale rozwijającej się grupie hotelowej

  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

  • realny wpływ na rozwój organizacji

  • forma zatrudnienia do wyboru UOP lub B2B

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pakiet benefitów

  • możliwe mieszkanie służbowe i pomoc przy relokacji

Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • mieszkanie służbowe

  • pakiet relokacyjny

  • Housekeeping Supervisor

    Poznań, Polska Park Inn by Radisson, Poznan Pełny etat

    Radisson Hotel Group jest jedną z największych na świecie grup hotelowych, posiadającą dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1160 hoteli w 95 krajach, działających i będących w trakcie rozwoju. Nadrzędną obietnicą marki Grupy jest Every Moment Matters z charakterystycznym etosem obsługi Yes I Can! Ludzie są w centrum...