Firewall Governance

3 tygodni temu

Warsaw, Polska Next Technology Professionals Pełny etat

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firewall – Governance

Projekt: niemiecka firma działająca w obszarze przemysłu chemicznego oraz farmaceutycznego.

Metodyka pracy: SCRUM.

Model współpracy: 100% zdalnie.

Dostępność: akceptujemy 3 m-czny okres wypowiedzenia.

Oczekujemy

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Znajomość procesów ITSM.

Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole i znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków

Ocena, sprawdzanie oraz zatwierdzanie requestów firewalli.
Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami zewnętrznymi.
Pełnienie roli łącznika pomiędzy wymaganiami wewnętrznej zapory sieciowej a service managerem.
Zapewnianie zgodności z polityką bezpieczeństwa w organizacji.
Optymalizacja istniejących firewalli.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie B2B (outsourcing z Next Technology Professionals).

Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.
Elastyczne godziny pracy - między 7:30, a 9:30 można zaczynać pracę.
Profesjonalne doradztwo i wsparcie kariery przed zespół doświadczonych specjalistów oraz rekruterów Next Technology Professionals.
Dojrzały i zrównoważony ekosystem projektowy.
Możliwość proponowania własnych pomysłów czy rozwiązań - zawsze zostaniesz wysłuchany i Twoje propozycje będą uwzględnione / brane pod uwagę.

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa techniczna z Klientem (~ 1h).
  2. Rozmowa z projektem / Klientem końcowym (~ 1h).
  3. Decyzja o podjęciu współpracy.

O nas

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.