wydawca magazynowy

4 miesięcy temu

Siemianowice Slaskie, Polska Randstad Polska Pełny etat

Szukasz zatrudnienia jako operator wózka widłowego? Posiadasz doświadczenie w pracy na tym stanowisku oraz uprawnienia wydane przez UDT? Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie i jasne warunki współpracy?

Mamy dla Ciebie ofertę

Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży automotive - ADIENT.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie (Bańgów)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop),
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - nawet do 6000 brutto
  • premie do 1000 zł,
  • bonus na start - 200 zł przez pierwsze 3 miesiące,
  • dofinansowanie do posiłków - 60%,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską: Siemianowice Śl, Bytom, Czeladź, Będzin, Wojkowice.
  • program poleceń - zdobądź 1000 zł za polecenie do pracy,
  • parking dla pracowników,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
  • liczne dodatki: kartę sportowa, ubezpieczenie PZU oraz prywatną opiekę medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach.

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca z działami produkcyjnymi
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • aktualnych uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi (wydanych przez UDT) - warunek konieczny
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47