Broker Nieruchomości

3 miesięcy temu

Warsaw, Polska Next Technology Professionals Pełny etat

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma: Wyspecjalizowana spółka izraelskiego funduszu inwestycyjnego, niezależny dom inwestycyjny.
Lokalizacja:
Warszawa.
Model współpracy:
Praca stacjonarna 100%.
Forma współpracy:
B2B.
Dostępność:
Akceptujemy 3-m-ce okresu wypowiedzenia.

Zakres obowiązków

Kontakt z pośrednikami nieruchomości na terenie całego kraju.
Przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości.
Negocjacja warunków współpracy oraz warunków transakcji.
Zarządzanie marketingiem nieruchomości.

Oczekujemy

Minimum 10 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
 Doświadczenie w sprzedaży różnego typu nieruchomości - komercyjne, przemysłowe, fabryki, grunty itd.
Bardzo dobra znajomość marketingu nieruchomości na sprzedaż.
Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2+/C1.
Otwartości do pracy stacjonarnej. Siedziba firmy mieści się w centrum Warszawy.

Oferujemy

  Zatrudnienie na podstawie umowy B2B bezpośrednio u naszego klienta.
  Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia oraz system premiowy.
  Narzędzia niezbędne do pracy.

O nas

Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.

  • Agent nieruchomości

    2 tygodni temu

    Warsaw, Polska Digital Broker Nieruchomości Pełny etat

    Jesteśmy Digital Broker, prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, która ceni sobie nowoczesne technologie, zgrany zespół i działanie z pasją. Na co dzień usprawniamy transakcje i kreujemy rynkowe standardy, a teraz poszukujemy zaangażowanej i ambitnej osoby na stanowisko agenta/agentki. To idealna okazja dla tych, którzy chcą...

  • Land Acquisition Director

    2 miesięcy temu

    Warsaw, Polska Michael Page Pełny etat

    Poszukiwanie gruntów pod inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy oraz kilku miast regionalnych.Analiza uwarunkowań planistycznych, budowlanych, badanie sytuacji prawnej i technicznej nieruchomościSamodzielne prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntówWspółpraca z brokerami, agencjami nieruchomości, firmami obsługującymi rynek...