Zobacz więcej Upadek

Merchandiser mobilny

4 tygodni temu

Katowice, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży FMCG- poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych sklepach,
  • Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką,
  • Lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na półkach sklepowych,
  • Regularne wizyty w wyznaczonych sklepach na podległym terenie,
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie,
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasji i możliwości z ciekawym zakresem obowiązków oraz renomowanymi produktami/markami firmy rozpoznawalnymi na całym świecie,
  • Zatrudnienie przez Adecco Consulting w oparciu o umowę zlecenie, możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • Stawkę podstawową 4653,60 zł brutto + premia do 15%,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i nabycia karty sportowej,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon z aplikacją do raportowania oraz samochód służbowy klasy Aygo X,
  • Gruntowne szkolenia wstępne i cykliczne: z produktów i usług firmy, profesjonalnej obsługi Klienta, szkolenia motywacyjne przeprowadzane przez profesjonalistów
  • Pracę od zaraz w wyznaczonych sklepach na terenie Górnego Śląska (3 sklepy w Katowicach, 1 w Będzinie. Sklepy typu Carrefour, Auchan, Kaufland)

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu lub bezpośredniej obsługi Klienta,
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B- warunek konieczny,
  • Aktualna książeczka sanepidowskalub gotowość do jej szybkiego wyrobienia

oferta pracy tymczasowej

Mamy inne aktualne oferty pracy związane z tym obszarem, które można znaleźć poniżej

  • Merchandiser mobilny

    2 tygodni temu

    Katowice, Silesia, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie...