Technik obiektu

3 miesięcy temu

Pruszków, Polska STRABAG PFS Pełny etat

Aufgaben

Aufgabe 1 Aufgabe 2 Aufgabe 3

Qualifikationen

Voraussetzung 1 Voraussetzung 2 Voraussetzung 3

Wir bieten

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji•opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport•ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Pruszków, Mazovia, Polska Jerónimo Martins Drogerie i Farmacja - Hebe Pełny etat

    Twój zakres obowiązkówZapewnianie ciągłości użytkowania oraz utrzymanie w sprawności technicznej obiektu, urządzeń i instalacji oraz wyposażenia, m.in.: instalacji elektrycznych, instalacji gazowych, instalacji wodno - kanalizacyjnych, instalacji tryskaczowych, instalacji wentylacyjnych, instalacji regałowych, wózków jezdniowych, automatyki...

  • Pruszków, Polska Jerónimo Martins Drogerie i Farmacja - Hebe Pełny etat