Monter mebli

2 tygodni temu

Gdańsk, Polska DOK-STER LP Oddział w Polsce Pełny etat

DOK-STER jest firmą, która przyjmuje bardzo indywidualne podejście w pracy z klientem — i właśnie to wyróżnia nas na tle innych firm. Jeśli szukasz pracy lub poszukujesz nowych pracowników do swojego zespołu, służymy pomocą, aby ułatwić Ci to zadanie.

Opis stanowiska:

- Praca przy montażu mebli na produkcji jachtów ​

Wymagania:

- Znajomość rysunku technicznego​
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań​

Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Dofinansowanie zajęć sportowych
- Pomagamy z dokumentami, karty pobytu, zezwolenia, oświadczenia
- Możliwość otrzymania zaliczki

  • Monter Mebli

    Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku Stolarz meblowy / monter mebli - praca na produkcji jachtówZarobki od 30 do 43 zł netto w zależności od doświadczenia.Legalna umowaTygodniowe zaliczkiWypłaty miesięczneDla cudzoziemców : Pomagamy z dokumentami, karty pobytu, zezwolenia, oświadczeniaPosiadamy również inne stanowiska, pracę na terenie...

  • Gdańsk, Polska Sunreef Venture S.A. Pełny etat

    Monter elementów drewnianychTwój zakres obowiązków Składanie i montaż mebli oraz sprzętu AGD/RTV. Wykonywanie prac wykończeniowych, włączając montaż gotowych elementów, takich jak lakiery, tapicerki, szkło i lustra. Czytanie...

    Ślusarz / Monter Okuć JachtowychTwój zakres obowiązków prace przy produkcji elementów okuć jachtowych ze stali nierdzewnej, m. in. mechanizmy do mebli tj. stoły, fotele, sofy naszej produkcji prace pomocnicze przy produkcji relingów i okuć jachtowych- sczepianie ...