Electrician Fitter

3 miesięcy temu

Wejherowo, Polska Gi Group Pełny etat

Dla naszego Klienta z branży morskiej poszukujemy Monterów urządzeń elektrycznych do pracy w stoczniach za granicą

Electrician Fitter / Monter Elektryk

Zadania:

  • wykonywanie prac serwisowych oraz instalacji urządzeń
  • montaż i podłączenie instalacji elektrycznych
  • przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji
  • dbanie o stan obsługiwanych maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, średnie lub zawodowe
  • doświadczenie zawodowe mile widziane w branży stoczniowej (monter, elektromonter, elektryk)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • gotowość do pracy w systemie wyjazdowym 3/1
  • prawo jazdy kategorii B - mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o prace
  • Transport, zakwaterowanie, dieta
  • Szkolenia pracowniczce
  • Opiekę zdrowotną Medicover, System kafeteryjny Worksmile (m.in. Kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich), ubezpieczenie na życie.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010