Magazynier/-ka

4 tygodni temu

Poznań, Polska Delpharm Pełny etat

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 5 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku
z ciągłym rozwojem poszukujemy
Magazyniera/-ki

Zakres obowiązków:

·        Rozładunek,  przyjęcie i magazynowanie materiałów dostarczanych do fabryki

·        Przygotowanie dostaw do wysyłki

·        Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami jakościowymi i bezpieczeństwa

Kogo szukamy?

·        Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

·        Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

·        Sumienność i zaangażowanie

·        Gotowość do pracy z wysokimi standardami bezpieczeństwa

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę

·        Benefity (karta Multi-sport, bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie grupowe na życie, dostęp do platformy kafeteryjnej)

·        Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym

•       Dostęp do posiłków w stołówce

•       Dostęp do szkoleń i platform edukacyjnych

  • Poznań, Polska Delpharm Pełny etat

    Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 5 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Magazyniera/-ki (Operatora/-ki Obsługi Produkcji) Zakres obowiązków:·       ...

  • Poznań, Polska Pekabex Pref S.A. Pełny etat

    Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej...