Kasjer sprzedawca Janikowo

2 miesięcy temu

Janikowo, Polska IPRACUJZDALNIE.PL Pełny etat

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy pracowników do pracy w sklepie (z orzeczeniem o niepełnosprawności) w Janikowie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Zmianowy czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Paczki świąteczne

Oczekujemy:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich
  • Minimalizacja poziomu strat w sklepie
  • Rozliczanie kasy

  • Janikowo, Polska Jobman Group sp. z o.o. Pełny etat

    Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:Kasjer/sprzedawca w drogerii ...

  • Kasjer Sprzedawca Janikowo

    W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy pracowników do pracy w sklepie (z orzeczeniem o niepełnosprawności) w Janikowie. Oferujemy:Umowę o pracę na cały etatZmianowy czas pracyPrywatna opieka medycznaSzkolenia i możliwość rozwojuDofinansowanie do kart...

  • Janikowo, Polska Jobman Group Sp. z o.o. Pełny etat

    OBOWIĄZKI:- profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA:- komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- pełnoletniość,- dyspozycyjność,- umiejętność pracy...