Kupiec

4 tygodni temu

Nowy Sacz, Polska FAKRO Sp. z o.o Pełny etat

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

pozyskiwanie dostawców towarów i usług rozwijanie współpracy i prowadzenie negocjacji z dostawcami monitorowanie rynku dostawców i surowców nadzór nad umowami i prowadzoną dokumentacją współpraca ze specjalistami ds. zakupów oraz z działem technicznym

Wymagania:

wykształcenie wyższe bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami i negocjacjami komunikatywna znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego umiejętności analityczne oraz negocjacyjne dobra organizacja pracy komunikatywność umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie elastyczne godziny rozpoczęcia pracy  szkolenia i możliwość rozwoju kursy językowe dofinansowanie kart sportowych atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU dofinansowanie opieki medycznej parking pracowniczy bonusy świąteczne  dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • Buyer / Kupiec

    2 tygodni temu

    Nowy Dwór Mazowiecki, Polska EcoWipes Pełny etat

    Zakres obowiązków:opracowywanie zapytań ofertowych do dostawców oraz analiza i negocjacja cen/warunków współpracyzapewnienie dostępności materiałów do produkcji w podległych kategoriach, bieżące analizy stanów magazynowychoptymalizacja kosztów zakupu w ramach przydzielonych grup asortymentowych oraz usług z zachowaniem przyjętych w Firmie...

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, mazowieckie, Polska EcoWipes Pełny etat

    Zakres obowiązków: opracowywanie zapytań ofertowych do dostawców oraz analiza i negocjacja cen/warunków współpracy zapewnienie dostępności materiałów do produkcji w podległych kategoriach, bieżące analizy stanów magazynowych optymalizacja kosztów zakupu w ramach przydzielonych grup asortymentowych oraz usług z zachowaniem przyjętych w...