Technolog Drewna

3 tygodni temu

Nowy Sacz, Polska FAKRO Sp. z o.o Pełny etat

Miejsce Pracy: Nowy Sącz

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za usprawnianie procesów technologicznych i produkcyjnych w obszarze gospodarki drewnem.

Zakres obowiązków:

nadzór nad technologią produkcji elementów drewnianych tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych analiza kosztów produkcji elementów drewnianych analiza stanów magazynowych półfabrykatów drewnianych

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia drewna) mile widziana praca na podobnym stanowisku znajomość technologii obróbki drewna umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych umiejętność pracy w zespole wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne prawo jazdy kat. B otwartość na nowe doświadczenia gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie elastyczne godziny rozpoczęcia pracy  szkolenia i możliwość rozwoju kursy językowe dofinansowanie kart sportowych atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU dofinansowanie opieki medycznej parking pracowniczy bonusy świąteczne  dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • Technolog Drewna

    1 tydzień temu

    Nowy Sącz, Lesser Poland FAKRO Sp. z o.o Pełny etat

    Miejsce Pracy: Nowy Sącz Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za usprawnianie procesów technologicznych i produkcyjnych w obszarze gospodarki drewnem. Zakres obowiązków: nadzór nad technologią produkcji elementów drewnianych tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych analiza kosztów produkcji elementów...

    Nowy Sącz, Lesser Poland FAKRO Pełny etat

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO,...