Kupiec (automotive)

5 dni temu

Rybnik, Polska GOLDMAN RECRUITMENT Pełny etat

Dla naszego Klienta, uznanej firmy z branży Automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko Kupca (zakupy pośrednio produkcyjne).

Opis stanowiska:

  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie umów dla wybranych dostawców,
  • przygotowanie RFQ zgodnie z wytyczoną strategią zakupową,
  • organizacja realizacji umowy (logistyka, nadzór nad jakością) tworzenie rekomendacji dla nowych dostawców,
  • udział w przygotowaniu planu redukcji kosztów,
  • przygotowanie raportów,
  • administracja biznesowa związana z obszarem odpowiedzialności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - techniczne lub ekonomiczne,
  • min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakupach (preferowana branża Automotive),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • samodzielność, dokładność, zdolności organizacyjne, komunikatywność,
  • dyspozycyjność do podróży, czynne prawo jazdy kat B.

Oferta obejmuje:

  • doświadczenie pracy w międzynarodowej organizacji produkcyjnej,
  • pracę hybrydową (3/2),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i inne.

  • Kupiec (automotive)

    2 dni temu

    Rybnik, Silesia, Polska GOLDMAN RECRUITMENT Pełny etat

    Stanowisko: Kupiec (zakupy pośrednio produkcyjne)Opis:Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, przygotowanie umów i RFQ zgodnie z wytyczoną strategią zakupową.Organizacja realizacji umowy, w tym logistyka i nadzór nad jakością produktów.Tworzenie rekomendacji dla nowych dostawców i udział w przygotowaniu planu redukcji...