kontroler jakości produkcji

3 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Polska L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Pełny etat

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko: kontroler jakości produkcji.

Obowiązki

  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • odbiór jakościowy produkcji zgodnie z wytycznymi
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie
  • wspiera produkcje w optymalizacji produkcji
  • obsługa maszyn CMM
  • Badanie jakościowe każdego elementu

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych
  • doświadczenie w pracy z maszyną CMM - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy jako kontroler jakości - mile widziane

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity
  • Operator produkcji

    Pruszcz Gdański, Polska Gi Group Pełny etat

    Dla jednego z naszych Klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko: Operator produkcji / transport pracowniczy Numer referencyjny: 12859 Miejsce...

  • Pruszcz Gdański, Polska Gi Group Pełny etat

    Dla jednego z naszych Klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko Operator maszyn. Prosta praca na produkcji/ transport pracowniczy Numer referencyjny: 12859 ...

  • Pruszcz Gdański, Polska EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM Pełny etat

    Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie opakowań blaszanych i aluminiowych na rynkach najszybciej rozwijających się.Działamy w rożnych regionach geograficznych i produkujemy różnorodny asortyment opakowań blaszanych.Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Ustawiacz maszyn i urządzeńObowiązki ...