Przedstawiciel Handlowy

3 tygodni temu

Piła, Polska Benett PEOPLE Sp. z o.o. Pełny etat

Obecnie dla naszego Klienta z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza oraz monitorowanie rynku
  • realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego u dystrybutora produktów motoryzacyjnych, przemysłowych lub spożywczych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość stabilnej, długoletniej współpracy z firmą będącą liderem w swoim segmencie rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zatrudnienia w formie B2B

  • Piła, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®,...