Analityk chemiczny

4 tygodni temu

Poznań, Polska Grupa Absolvent Pełny etat

Szukamy kandydatów dla firmy e-Smoking Institute

• Lokalizacja: Poznań
• Pełen etat
• Praca w trybie stacjonarnym

Zakres obowiązków
• wykonywanie badań związanych z e-paleniem (pozyskiwanie próbek aerozolu z
e-papierosów za pomocą dedykowanej aparatury, wsparcie w wykonywaniu
analiz chemicznych technikami instrumentalnymi np. GC-FID, GC-MS, ICP-MS,
LC-MS, HPLC, NIR, AAS)
• obsługa aparatury pomiarowo-badawczej niezbędnej do wykonywania badań
• opracowywanie i walidowanie procedur badawczych
• sprawdzanie i rejestrowanie próbek do badań
• opracowywanie wyników badań i wydawanie sprawozdań
• sprawdzanie poprawności działania sprzętu laboratoryjnego i prowadzenie
dokumentacji technicznej
• przestrzeganie zasad dobrej praktyki laboratoryjnej, w tym prowadzenie
dokumentacji zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO 17025
• prawidłowe i terminowe wykonanie powierzonych zadań
• działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
• udział w audytach (wewnętrznych i zewnętrznych)

Wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok (wykonywanie
badań, opracowywaniu wyników, prowadzenie dokumentacji technicznej)
• wykształcenie wyższe chemiczne
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie
• biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office
• umiejętność analitycznego myślenia
• dokładność, sumienność i dbałość o szczegóły
• umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielność w działaniu i
rozwiązywaniu napotkanych problemów

Mile widziane
• doświadczenie w walidowaniu nowych metod analitycznych
• doświadczenie w pracy z SAP
• doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium chemicznym oraz dobra
znajomość wymagań systemu zarządzania jakością ISO 17025 i DPL

Oferujemy
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem na rynku
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalny
• przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Analityk chemiczny

    2 tygodni temu

    Poznań, Greater Poland British American Tobacco Trading Polska Pełny etat

    eSmoking Institute Sp. z o. o.Jesteśmy jednostką badawczo-rozwojową wchodzącą w skład grupy CHIC, lidera w sprzedaży elektronicznych papierosów i akcesoriów oraz produkcji płynów nikotynowych. eSmoking Institute to jeden z niewielu specjalistycznych ośrodków naukowo-badawczych na świecie prowadzących innowacyjne badania w zakresie analizy...

    Poznań, Polska British American Tobacco Trading Polska Pełny etat

  • Poznań, Polska CT-CARD SP. Z O.O. Pełny etat

    Lider na polskim rynku, Producent Preparatów Chemii Technicznej, a także przedstawicielstwo renomowanych firm Europejskich w zakresie dystrybucji produktów chemii technicznej i profesjonalnych środków chemicznych do kondycjonowania wody, poszukuje pracownika na stanowisko: TECHNIK ANALITYK DS. BADAŃ WODY Technik...