Księgowy AR

7 dni temu

Łódź, Polska L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Pełny etat

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Księgowy AR / OTC j. niemiecki-hybryda

Zadania:
• Weryfikacja oraz księgowanie dokumentów,
• Raportowanie i odpowiadanie na zapytania związane z rozliczeniami finansowymi,
• Rozliczanie kosztów podróży służbowych,
• Działanie zgodnie z wyznaczonymi standardami,
• Przestrzeganie wyznaczonych terminów,
• Kontakty z klientami wewnętrznymi w języku obcym
• Wspieranie pracy działu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane wykształcenie kierunkowe: księgowość, finanse, ekonomia itp.),
• Minimum roczne doświadczenie w księgowości oraz znajomość SAP,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Kompleksowy program wdrożeniowy dopasowany do potrzeb nowych pracowników,
• Pracę w wielokulturowym środowisku z możliwością codziennego korzystania z języka obcego,
• Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.),
• Umowę o pracę;

  • Łódź, Polska L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Pełny etat

    L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno...

  • Samodzielna y Księgowa y

    4 tygodni temu

    Łódź, Polska Finker Pełny etat

    Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacje, wzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.W związku z ciągłym rozwojem szukamy osób z pasją i...

  • Łódź, Polska Grafton Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla dużej firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością j. Niemieckiego oraz Angielskiego na stanowisko Księgowego RTR. Praca to 5 dni w tygodniu po 8 godzin, poniedziałek-piątek. Model pracy stacjonarny. Wystarczy 1 rok doświadczenia najlepiej w RTR lub pokrewnym.Twój zakres obowiązków: Przetwarzanie i księgowanie operacji finansowych w...