Manager Operacji Logistycznych

3 tygodni temu

Gądki, Polska Auchan Retail Pełny etat

CEL STANOWISKA:

Koordynowanie pracy magazynu, działu eksploatacji oraz nadzór nad operacjami magazynowymi. Ścisła współpraca z innymi działami logistyki, Supply Chain i operatorem logistycznym oraz innymi serwisami. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów logistycznych w magazynie, kontrola kosztów działalności i zarządzanie podległym personelem.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad operacjami magazynowymi i zgodność z Umową Logistyczną oraz Procedurami;
  • Mapowanie i automatyzacja procesów, proponowaniu nowych rozwiązań usprawniających procesy logistyczne;
  • Budowanie optymalnych i spełniających oczekiwania Klientów organizacji dopasowanych do formatów;
  • Optymalizacja kosztów operacji logistycznych - stały nadzór i poszukiwanie oszczędności;
  • Dążenie do ciągłego usprawniania sposobu pracy w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi klientów jak i efektywności kosztowej;
  • Planowanie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej poprzez nadzorowanie procesu składowania i podnajmu powierzchni;
  • Przygotowanie procesów w ramach akcji handlowych i okresów specjalnych
    Nadzór nad realizacją wskaźników jakościowych i terminową realizacją procesów logistycznych zgodnie z przyjętymi założeniami;
  • Nadzór nad realizacją założeń CIP - Continuous Improvement Process (plan i realizacja planu optymalizacyjnego wspólnie z Operatorem Logistycznym);
  • Udział w grupach pracy, projektach dotyczących organizacji procesów logistycznych;
  • Zapewnienie należytej komunikacji ze wszystkimi członkami/ podmiotami projektów.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyczne;
  • Min. 3 - letnie doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu zespołami i procesami logistycznymi. Preferowane doświadczenie z firm logistycznych lub dystrybucyjnych na stanowisku kierownika magazynu lub działu logistyki;
  • Praktycznej wiedzy w zakresie intralogistyki: procesów, organizacji pracy, wyposażenia jak i narzędzi w tym IT (WMS);
    Znajomość technik i metod zarządzania efektywnością i jakością procesów magazynowych;
  • Doświadczenia w organizacjach o wysokiej dynamice działania i dużej ilości dziennych operacji/transakcji;
  • Dużej samodzielności, innowacyjności, zorientowania na cele i realizację projektów;
  • Wysokich umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji oraz negocjacji;
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Prawa jazdy kat. B.

TO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy;
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz);
  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi);
  • Dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto;
  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej);
  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR);
  • Wolontariat w godzinach pracy;
  • Narzędzia do pracy: telefon, laptop