Kierownik Logistyki

Znalezione w: Talent PL C2 - 1 tydzień temu

Jezuicka Struga, Polska Saria Polska Pełny etat

Rozwijamy nasz zespół Logistyki i poszukujemy pracownika, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wsparciem dla obszaru transportu na stanowisku Kierownika/ Lidera Logistyki.

Miejsce pracy: Jezuicka Struga

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek logistyka / transport, studia inżynierskie lub średnie techniczne),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 20 osób, (min 1 rok),
  • Doświadczenie w zarządzaniu flotą powyżej 10 pojazdów ciężarowych, (min 1 rok),
  • Znajomość mechaniki pojazdów od strony praktycznej,
  • Znajomość zagadnień formalno-prawnych z zakresu logistyki / transportu,
  • Sprawną obsługa komputera i MS Office ( zwłaszcza exel ),
  • Dobrą organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność,
  • Wysokie predyspozycje interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości obsługi logistycznej klientów zgodnie z zawartymi umowami,
  • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem pracowników,
  • Analiza wyników w celu optymalizacji kosztów w podległym obszarze,
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami i dostawcami usług,
  • Współpraca i rozliczanie z podwykonawcami usług transportowych,
  • Tworzenie, analiza i raportowanie wskaźników logistycznych KPI,
  • Udział w projektach usprawniających działania logistyczne i transportowe,
  • Tworzenie i realizacja budżetu kosztów logistycznych,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo w sferze usług logistycznych,
  • Dbanie o standardy jakości świadczonych usług,
  • Dbanie o  stan techniczny, czystość, bezpieczeństwo pracowników oraz powierzonego mienia.

Możemy zaoferować

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe